KÁCOV VI Turbo 2

26. - 29. 9. 2024

Marcela Brožová & Ben


BUDE TO VÝBORNÉ

Ukulele tábor pro mírně pokročilé.

"Kácov VI Turbo II" - ukulele soustředění s Marcelou a Benem

Srdečně vás zveme na Český ukulele tábor pro mírně pokročilé prostorách hotelu Kácov ve městě Kácov. Ubytování a výukové prostory přímo v hotelu. Kapacita je omezená, ale možnost ubytování bude také v pivovaru Kácov.

Kácov je krásné město na břehu Sázavy, takže pokud počasí dovolí, budeme moci využít některé přírodní krásy okolního prostředí k umocnění našeho hudebního dobrodružství.

Doprava do Kácova je velmi jednoduchá, ať už autem po dálnici D1 nebo autobusem či velmi vyhlídkovou vlakovou trasou.

Občerstvení máme zajištěno přímo v Hotelu Kácov, který nabízí kompletní a cenově dostupné menu k obědu i večeři. Určitě také zajdeme alespoň na jednu večeři do vyhlášeného pivovaru Kácov (ukulele s sebou). S majiteli jsme akci skutečně probrali a těší se, až přijedeme.

Začínat budeme ve čtvrtek večer a končit v neděli v poledne. V programu počítáme i se sobotním veřejným vystoupením s písněmi, které se spolu naučíme.

Posuňte své ukulele dovednosti zase o kousek dál opět s námi v Kácově. Tento kurz je připraven pro hráče, kteří už ovládají minimálně čtyři nebo pět akordů a pár základních doprovodů. Budeme se učit různé typy písní z různých žánrů a dokonce zkusíme jednu napsat. Připravíme koncertní program pro celý ukulele orchestr i menší skupiny.

Tak vezměte s sebou své nejlepší ukulele, nějaké oblečení/doplňky na vystoupení (klobouk, brýle, atd.) a připravte se na show. ;-)

Veškerá výuka bude probíhat v češtině.

Ukulele institut České republiky nepořádá pouze vzdělávací kurzy, ale snaží se vytvořit přátelskou a radostnou atmosféru o níž společná hra na ukulele skutečně je.

Maximální kapacita je 30 účastníků.


"Kácov plus" ukulele retreat with Marcel and Ben

Continue your ukulele adventure with Marcela and Ben once again at Kácov. This course is designed for players who can already master 4 or 5 chords and a couple of basic strums.

We will be learning songs, and even writing one, and prepare a show with ensemble and group play.

So bring along your best uke, practice a couple of songs in advance, get your stage clothes (Hat, glasses, atd) and get ready for the show.¨