KUKS 2 - ODLOŽENO NA ZÁŘÍ 2020 - A TO BUDE JINDÉ

UKULELE TÁBOR PRO ZAČÁTEČNÍKY

17.09 - 20.09. 2020

Marcela Brožová & Ben

BUDE TO VÝBORNÉ

UKULELE TÁBOR - KUKS 2

Bohůžel jsme museli zrušit náš pobyt v Kuks kvůli Covid-19. 

Nicméně jsme optiimisty, a to planujeme že se to bude konat v září. Kuks je už zamlouveno na jinou akci, ale jsme domluvili alternativní místo, také něco zajimavého. Hotel Karel Hýnek Mácha v obce Staré Splavy u Machova jezera.. Je to trošku jiný než kuks, ale to zvládneme. 

Srdečně vás zveme na druhý ročník Českého ukulele tábora pro začátečníky v nádherných prostorách barokního klenotu Hospitalu Kuks v východních Čechách. Ubytování a výukové prostory přímo v areálu hospitalu. Začínat budeme ve čtvrtek večer a končit v neděli v poledne. V programu počítáme i se sobotním veřejným vystoupením s písněmi, které se spolu naučíme.

Jelikož se jedná o druhý kurz pro začátečníky, a ten první byla skvělá zábava, bude tento otevřen také pro hráče, kteří již znají několik akordů a možná hrají už pár písní, ale stále mají hodně otázek kam dál.

Takže paralelně s úvodem pro absolutní začátečníky vám ukážeme pár triků a technik, které vám výrazně zlepší vaši hru a také vám umožní pustit se do sólování během skupinové hry.

K dispozici tedy budou dvě varianty:

  • Pro absolutní začátečníky
  • Druhá fáze pro začátečníky - plynule navážeme na závěry prvního kurzu

Co můžete očekávat:

  • základní informace o nástroji, původ, historie, vhodný výběr, péče
  • správné držení nástroje
  • způsoby a techniky hry
  • základní akordy
  • rytmické doprovody
  • několik písní pro závěrečné koncertní vystoupení ;-)

Veškerá výuka bude probíhat v češtině.

Ukulele institut České republiky nepořádá pouze vzdělávací kurzy, ale snaží se vytvořit přátelskou a radostnou atmosféru o níž společná hra na ukulele skutečně je. Předchozí vícedenní kurzy pro pokročilé, byly všemi účastníky velmi kladně hodnoceny, tak doufáme, že i první kurz pro začátečníky vám bude k užitku.

Maximální kapacita je 30 účastníků, děti dle vlastního uvážení.